«ПриватБанк» запустив єдиний мобільний додаток «Приват24» для фізосіб і ФОП

«ПриватБанк» запустив єдиний мобільний додаток для фізичних осіб і підприємців на базі Privat24 для Android і iOS. Тепер підприємці зможуть працювати зі своїми рахунками в «Приват24» для фізосіб.

Щоб скористатися єдиним сервісом, потрібно оновити мобільний банкінг до останньої версії.

Нагадуємо, до цього підприємцям доводилося користуватися окремим додатком «Приват24 Бізнес», щоб управляти корпоративними рахунками.

«Традиційно банки для обслуговування фізичних осіб і бізнесу використовують різні сервіси – так робили раніше і ми, але ще в минулому році поставили за мету створити новий максимально простий сервіс для підприємців в «Приват24» для фізичних осіб, – говорить керівник напрямку малого і середнього бізнесу «ПриватБанку», – Сергій Клюєв.

«Надалі ми плануємо спростити функціонал мобільного «Приват24» для підприємців, а саме зробити ще більш зручними платежі, операції з кредитами, депозитами, валютою, здачею звітів та інші сервіси, які зараз доступні в окремій системі «Приват24 бізнес», а також зробимо практичним порядок дистанційної взаємодії підприємців зі своїми найманими бухгалтерами прямо всередині мобільного банку»