Бухгалтерія для IT-компаній

Інформаційні технології належать до сфери, що найбільш стрімко розвивається. Її розвиток щороку прискорюється у всьому світі, і Україна не виключення. Сучасне життя насичене різноманітною технікою, гаджетами, без них ми не уявляємо собі своє життя, і роботу, яка базується на нових досягненнях IT-індустрії. Написання певних програм, їх видозміна, коректування і вдосконалення – одна з основних складових сучасної професійної діяльності IT-компаній. Діяльність IT-фірм є дуже важливою, тому що від їхньої роботи суттєво залежить функціонування компаній в інших сферах. Бухгалтерія IT-компаній є доволі специфічною, ці підприємства мають певні особливості, які стосуються оподаткування, отримання доходів, пільг тощо. Тому наше завдання полегшити їхню роботу, зробити все для того щоб, мінімізувати витрати, щоб вони не відволікались на бухгалтерію, а насолоджувались своєю роботою, а не виїздили працювати закордон. Це один з найважливіших принципів роботи нашої компанії.

Бухгалтер в IТ-компанію: штатний працівник чи залучений спеціаліст?

Більшість IТ-компаній мають посаду штатного бухгалтера, деякі залучають спеціаліста ззовні. Які плюси і мінуси в обох випадках? Бухгалтерія компаній в IТ-сфері має свої нюанси, тому буває важко знайти кваліфікованого бухгалтера саме в цій галузі.  Як правило такі компанії співпрацюють з фізособами – підприємцями (ФОП), які надають їм послуги з розробки програмного забезпечення, бухгалтерію яких також необхідно комусь вести. Бухгалтер який займається веденням бухобліку юросіб, не завжди спеціалізується на веденні бухгалтерії ФОП. Що в свою чергу нерідко призводить до помилок. В цьому плані передача бухгалтерії на аутсорсинг компанії, яка має досвід в сфері IT, доволі ефективна. Крім цього,  вам не знадобиться організувати окреме робоче місце, платити податки як за найманого працівника. Але перевагою бухгалтера у штаті є те, що він завжди «під рукою». І іноді оплата заробітної плати бухгалтеру обійдеться дешевше, ніж оплата послуг аутсорсингової компанії. З іншої сторони, аутсорсингова фірма допоможе вам зекономити в інших питаннях.

Ви ФОП – що ефективніше – вести бухгалтерію самому або скористатися послугами бухгалтера?

Це чудово, коли підприємець сам цікавиться бухгалтерським обігом свого ФОПу. Але зазвичай, ФОПи IT-сфери дуже зайняті більш глобальними питаннями: розробкою програмного забезпечення, тестуванням, дизайном, написанням кодів і т. п., і їм зовсім не до бухгалтерії.  Вони дуже часто забувають вчасно здати звіти і сплатити податки. У нашому законодавстві постійно відбуваються якісь зміни, за якими необхідно стежити, щоб не допустити помилок в бухгалтерії. Ось чому краще скористатися аутсорсингом бухгалтерських послуг. При цьому вам не доведеться займатися паперовою тяганиною.

Переваги роботи зі спеціалістами бухгалтерської компанії «BIP бухгалтер ідеального підприємця»

Ми маємо багаторічний досвід роботи з IT –компаніями і IT-підприємцями. Підкажемо варіанти роботи, які будуть найбільш оптимальними саме для вас, оскільки застосовуємо індивідуальний підхід до кожного клієнта.

Політика конфіденційності в пріоритеті для нас – при цьому як для окремої компанії, так  і кожного ФОПа, що працює в ній.

Усю паперову роботу ми беремо на себе, ми не будемо вам заважати в роботі – раз у місяць тихенько підійдемо до вас підписати документи.

На початку нашого співробітництва проведемо аудит вашої діяльності за попередній період, щоб переконатися, що немає ніяких боргів і помилок.

Щоквартально відслідковуємо інформацію на сайті ДФС про сплату боргів по всіх податках. Розроблена система контролю в нашій компанії зводить ризик виникнення помилок до нуля.

Вивчаємо зміни в законодавстві і повідомляємо про це ваших клієнтів.

По термінових питаннях ми доступні і в неробочий час (в межах розумного)